•   Voorwaarden  
  •   Beleid  
  •   Gastenboek  
  •   Contact Us  
  •   nieuws  
  •   Producten  
  •   Over ons  
  •   Home  

  • Contact Us

    Gastenboek

    Aftermarket online service: c.h@china-lutong.com   c.h@china-lutong.net

    (Maandag - zaterdag: 8:00~17:00 Plaatselijke tijd Beijing)

    Naam : * Land :
    E-mail : * Telefoon : *
    Geef code controleren: Bericht: * zal worden gevraagd

    Add: industrial road, putian, fujian province china
    P.C: 351111
    Tel:086-594-3605653     086-594-3605657     086-594-3601823
    Fax:086-594-3605652     086-594-6365050
    Web: http://www.china-lutong.com
    Email: c.h@china-lutong.net

    General Manager: Mr Chen
    TEL: 0086-594-3605653 ext 808
    FAX:0086-594-3605652
    EMAIL:c.h@china-lutong.com
    Msn:chenhua_chinalutong@hotmail.com


      International Business Afdeling 1
    Afdeling: Sales Manager
    Contact:Rodge Chen 
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 821 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:rodge@china-lutong.net
    Afdeling: Vice Sales manager
    Contact:Corissa Lau
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 821 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:corissa@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Ms.Eric Lin
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 821 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:eric@china-lutong.net
       

      International Business Afdeling 2
    Afdeling: Sales Manager
    Contact:Mandy Zhou 
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 806 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:mandy@china-lutong.net
    Afdeling: Vice Sales manager
    Contact:Dennis Shi
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 806 
    Fax:0086-594-3605652
    Email: dennis@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact: Doney Lin
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 806 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:doney@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Johnson Ho
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 806 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:johnson@china-lutong.net

      International Business Afdeling 3
    Afdeling: Sales Manager
    Contact:David Chen
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 819
    Fax:0086-594-3605652
    Email:david@china-lutong.net
    Afdeling: Vice Sales Manager
    Contact: Alen Cheng 
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 819 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:alen@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Mary Zeng
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 819
    Fax:0086-594-3605652
    Email:mary@china-lutong.net
     

      International Development Afdeling
    Afdeling: Sales Manager
    Contact:Lee
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 805 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:lee@china-lutong.net
    Afdeling: Vice Sales Manager
    Contact: Tina Chen
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 805
    Fax:0086-594-3605652
    Email: tina@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Daisy Cai
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 805 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:daisy@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:bruce Wong 
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 805 
    Fax:0086-594-3605652
    Email:bruce@china-lutong.net

      Binnenlandse Business Afdeling 1

    Afdeling: Sales Manager
    Contact: Tim Fang
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 817
    Fax:0086-594-3605652
    Email:tim@china-lutong.net


    Afdeling: Vice Sales Manager
    Contact: Cookis Chen
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 817
    Fax:0086-594-3605652
    Email:cookis@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Seth Zeng
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 817
    Fax:0086-594-3605652
    Email:zeng@china-lutong.net

    Afdeling: Sales Assistant
    Contact:Balder Bao
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 817
    Fax:0086-594-3605652
    Email:po@china-lutong.net

      Binnenlandse Business Afdeling 2

    Afdeling: Sales Manager
    Contact: Guido Chen
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 801
    Fax:0086-594-3605652
    Email:guido@china-lutong.net


    Afdeling: Vice Sales Manager
    Contact: Aron You
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext801
    Fax:0086-594-3605652
    Email:aron@china-lutong.net
    Afdeling: Sales Assistant
    Contact: Mike lin
    Telefoon: 0086-594-3605653 ext 801
    Fax:0086-594-3605652
    Email:mike@china-lutong.net
     

    China Lutong diesel Parts Plant is een fabrikant gespecialiseerd in dieselmotor parts.Our majored producten is Ve Pump, diesel injectie delen, diesel nozzle, diesel injectie-systeem, en de onderling samenhangende producten (zoals Hoofd Rotor, Brandstofpomp, Cam Plate, Drive Shaft, Manget Klep, enz.), Diesel zuiger (A, AS, P, PS7100, P8500, magnetron type, enz.), Diesel sproeikop (DN, DNOPDN, S, SN, PN, enzovoort.), Slangkraan, Cat Potlood sproeikoppen en ga zo maar door.
    Copyright by China lutong pompa iniezione diesel All Right Reserved