•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Zaproszenie do Autoparts Expo Africa 2019

  Drodzy SIRS/Pani,

   

  Mamy zaszczyt zaprosić Pastwa do wzięcia udziału w targach Autoparts Expo Africa 2019. 8. Edycja Nigerii Autoparts show odbędzie się w Federal Palace Hotel, Lagos począwszy od 08th maja. Jest to 4 dni wydarzenie i zakoczy się na 11-May-2019.

   

  China-Lutong paliwa Systems jest wiodącym producentem części układu paliwowego & komponenty w silniki spalinowe wewnętrznego spalania. Firma zaprezentuje pełną linię wtrysku paliwa Diesel Systems i Common Rail Components w Nigerii Auto-Parts Expo 2019. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia China-Lutong at Stand 48 w Autoparts Expo Africa 2019 w Lagos Nigeria.

   

  Autoparts Expo Afryka 2019 (Lagos)

  Stoisko nr: 48

  Czas: 8-11 maja

  Miejsce lezace: Federal Palace Hotel & Casino, Lagos, Nigeria

  Adres internetowy: http://www.china-lutong.com

  E-mail: david@china-lutong.net

  Tel.: 086-594-3605653

  Tłum.: 086-13599498981

   

  Afryka Zachodnia Autoparts Expo ma na celu zapewnienie dobrego forum dla istniejących i potencjalnych praktykw, jak rwnież innych interesariuszy w samochodach i sojuszniczych przedsiębiorstwach na całym świecie w celu zbadania i wykorzystania potencjału, ktre obfitują w przemysłu w Nigerii. Skupia on głwnych lokalnych i międzynarodowych producentw pojazdw, przedstawicieli marki, a także decydentw w transporcie drogowym i branży motoryzacyjnej w Nigerii i Afryce Zachodniej.

   

  Wierzymy, że Nigeria Auto-Parts Expo 2019 z pewnością Cię zadowoli, nie przegap tego wielkiego wydarzenia! Nie mogę się doczekać spotkania w przyszłym tygodniu w Lagos, Nigeria!  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved