•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny-Lutong wezmą udział w Automec Sao Paulo 2019

  AUTOMEC 2019 (Sao Paulo, Brazylia)

  Stoisko nr F241

  Data 23C27 kwietnia 2019 r

  Lokalizacja Sao Paulo Expo Exhibition & Convention Centre

   

  Fabryka Części Lutong w Chinach po raz trzeci była zaszczycona uczestnictwem w AUTOMEC BRAZIL. Nasz numer stoiska F241

   

  Brazylijski przemysł motoryzacyjny zajmuje 7 miejsce na świecie. Członkami rynku południowoamerykaskiej wsplnoty są Argentyna, Brazylia, Paragwaj i Urugwaj o łącznej populacji 200 milionw. AUTOMEC to profesjonalna wystawa części samochodowych i akcesoriw w Ameryce Południowej, w ktrej skupiają się nowe technologie i biznes części samochodowych. Jest to jedna z 5 najlepszych wystaw części samochodowych na świecie. Jest to obecnie platforma do nawiązywania kontaktw biznesowych i korporacyjnych w łacuchu części zamiennych w Ameryce Łaciskiej i przemyśle napraw samochodowych.

   

  Zaawansowane technologicznie akcesoria, akcesoria, maszyny i urządzenia AUTOMEC stworzyły możliwości biznesowe dla całego przemysłu motoryzacyjnego. Jest to rwnież najlepsza okazja dla chiskiego przemysłu części samochodowych do wejścia na rynek południowoamerykaski. Wprowadzenie na światową skalę lekkich i ciężkich producentw części - 90 000 metrw kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 20 000 metrw kwadratowych powierzchni doświadczalnej, 1500 krajowych i międzynarodowych marek do udziału w tej wystawie, fabryka części lutong w Chinach oprcz wyświetlania tradycyjnych Akcesoria pompy VE, takie jak głowica pompy, wtryskiwacz paliwa, tłok, zawr sterujący. pompa zasilająca  . uszczelka tarczy krzywkowej, dysza ołwkowa. Zaprezentujemy rwnież nasze nowo opracowane komponenty i wyposażenie systemu common rail, takie jak .bosch zawr common rail .Delphi (9308-621C, 9308-622B, CAT (C7, C9) 326-4700. Zawr sterujący, Denso, wtrysk Common Rail (095000-5471, 0445110190).

   

  China Lutong Parts Plant zaprasza do udziału w Międzynarodowej Wystawie Części Samochodowych w Sao Paulo w 2019 roku w Brazylii. Cieszymy się na wspłpracę z Tobą, aby otworzyć rynek i uzyskać nieograniczone możliwości biznesowe!

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved