•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny Lutong wezmą udział w targach Automechanika Istanbul 2019

  Stoisko: pawilon 12 G121

  Data wystawy: 4-7 kwietnia 2019 10: 00-18: 00

  Adres wystawy: Turcja Istanbul TUYAP Exhibition Centre

   

  China Lutong Parts Plant weźmie udział w Automechanika Istanbul w dniach 4-7 2019, numer stoiska: Hala 12 G121, już od 5 lat konsekwentnie uczęszczamy do Automechanika Istanbul, nasza firma specjalizuje się w częściach zamiennych do wtrysku paliwa od ponad 20 lat, dostarczamy najbardziej profesjonalne usługi i rozwiązanie dla naszych klientw, nasze stoisko wystawowe zawsze się nie zmienia, zawsze będziemy dostarczać spjne i wysokiej jakości usługi po sprzedaży.

   

   

   

  Wystawa części zamiennych Automechanka w Turcji jest jedną z najbardziej znanych marek automechaniki, tuż po targach Automechanika Germany, Automechanika ShangHai, Automechanika Mid-east, jest dobrze znana na Środkowym Wschodzie, nawet na całym świecie. Nasza firma China Lutong Machinery wspłpracuje. Ltd stopniowo rozwija rynek i cieszy się dobrą opinią wśrd klientw, nasza firma została zaproszona na wystawę, mamy nadzieję skorzystać z okazji, aby zaprosić naszego stałego klienta i nowego klienta do odwiedzenia nas w celu negocjacji wspłpracy.

   

   

  Na tej wystawie pokazujemy głwnie nasze nowe wsplne produkty i nasze tradycyjne części zamienne do pomp Ve, takie jak wirnik głowicy, dysza, tłok, zawr tłoczny, tarcza krzywkowa itp. Nasze najnowsze produkty Common Rail Bosch Valve (9308-621C, 9308-622B), Caterpillar Control vale (C7, C9), Volvo Control Valve (7206-0379), Denso, Bosch Common Rail Injector (095000-6700, 0445110190).

   

  Nasz kierownik ds. Sprzedaży, pan Dennis, zaangażował się w przygotowanie tej wystawy, szczerze zapraszając Pastwa na przyjęcie, witamy Pastwa przybycie, mam nadzieję, że zbudujemy dobre i długoterminowe relacje biznesowe z Pastwem.  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved