•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  China-Lutong bierze udział w trzeciej edycji Automechanika Ho Chi Minh City

  2019 Edycja Automechanika Ho Chi Minh City otworzy swoje drzwi 28 lutego 2019. Trzydniowe show ma na celu stać się wiodącym Wietnamu regionalne targi dla branży motoryzacyjnej kierowania odwiedzających handlu z Wietnamu. My w imieniu China-Lutong Machinery Works co,. Ltd. są zadowoleni i szczęśliwi, aby zaprosić Ciebie i Twoich, aby odwiedzić nas w Automechanika Ho Chi Minh City, aby zobaczyć nasze 2019 nowych produktw i innowacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (stoisko: N08) podczas targw Automechanika Vietnam.

   

  W ciągu ostatnich 20 lat China-Lutong pokazuje technologie wtrysku paliwa w Automechanika. W tym roku, koncentrujemy się na Industrial Injection specjalizuje się w oleju napędowego wtryskiwacz dyszy, pompy wtryskowej głowicy wirnika, tłok i baryłkę Zgromadzenia, pompy VE, i najbardziej konkurencyjnej linii Common Rail Components na rynku.

   

  Automechanika Vietnam 2019 połączyli Mega trendy motoryzacyjnego rynku wtrnego i skierował uwagę na postęp technologiczny, transfer wiedzy i nowe sojusze dla przemysłu motoryzacyjnego skierowane do odwiedzających z Wietnamu. Wydarzenie będzie rwnież zobaczyć eksponaty z przemysłu motoryzacyjnego, w tym-części i komponenty, elektronika i systemy, akcesoria i dostosowywanie, naprawa i konserwacja, dealer i warsztat zarządzania, Myjnia samochodowa, Pielęgnacja i remonty, alternatywne układy napędowe i rozwiąza cyfrowych.

   

  Z niecierpliwością czekamy na wasze uczestnictwo.

   

  Dziękując,

   

  Pozdrawiam naprawdę,  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved