•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Ksi臋ga Go艣ci  
 •   Kontakt  
 •   Aktualno艣ci  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona g艂贸wna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  poka偶 fabryki

  rynku

  Aktualno艣ci

  our news

  Autotech Egipt 2018 zakończył się sukcesem

  Zhonglutong z powodzeniem uczestniczył w trzydniowej międzynarodowej wystawie przemysłu motoryzacyjnego, która odbyła się w Kairze w Egipcie w dniach 14-16 grudnia 2018 r. Wystawa przyciągnęła wystawców i klientów z wielu krajów i regionów, a wystawcy skorzystali z okazji, aby odpowiednie stoiska zaprezentowały swojego przełożonego. produkty i innowacyjne technologie.

   

  Fabryka części Zhonglutong. Jako pierwszorzędny producent i dostawca systemu wtrysku oleju napędowego w Chinach, prezentuje nowe eksponaty i doskonałą jakość. Z biegiem lat stara się budować wysoką jakość własnej marki i promować internacjonalizację marki "DIESELPARTS". Wizerunek i nieustające wysiłki, aby stworzyć większą chwałę dla prywatnych przedsiębiorstw w Chinach.

  Podczas wystawy Zhongluo pokazał nowym i starym klientom najkorzystniejsze produkty firmy, takie jak: części pompy VE (głowica pompy, tłok, zawór wylotowy oleju, zawór elektromagnetyczny, wał napędowy, pompa oleju, tarcza krzywkowa, zespół rolek, Zestawy naprawcze itp., Zespoły wtryskiwaczy common rail, wtryskiwacze z wtryskiem common rail, takie jak Toyota 1KD 2KD, akcesoria z serii common rail, takie jak zawory sterujące wtryskiem common rail, zawory elektromagnetyczne itp. Dzięki tej wystawie pogłębiono komunikację ze starymi klientami, a także założenia współpracy w nowym roku: nowi klienci, którzy spotkali się na wystawie, poprzez rozmowę z nimi i próbki, które pokazali, niektórzy klienci kupili na miejscu, próbka ma nadzieję na współpracę z nami.

   

  Czekamy na 2019 osiągnięć Zhonglutong w dziedzinie systemów wtrysku paliwa.

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,ko艅c贸wki wtrysk贸w (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),ko艅c贸wki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,ko艅c贸wki wtrysk贸w,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana ko艅c贸wki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved