•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Ksi臋ga Go艣ci  
 •   Kontakt  
 •   Aktualno艣ci  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona g艂贸wna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  poka偶 fabryki

  rynku

  Aktualno艣ci

  our news

  Pomyślne zakończenie Autotech 2017 wzmacnia odnowioną optymizm w MENA Vast Auto Aftermarket

  25. edycja AUTOTECH International Auto Aftermarket Trade Show zakończyła się sukcesem, z entuzjastyczną reakcją kupców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej oraz międzynarodowych wystawców.

   

  Autotech 2017 to największe i najbardziej kompleksowe targi branży samochodowej. Jest to platforma do spotkań z najlepszymi decydentami specjalizującymi się w częściach zamiennych, akcesoriach, warsztatach samochodowych, wyposażeniu stacji obsługi i branży żywienia dla wysokiej jakości odwiedzających z Egiptu i Afryki Północnej. . Wystawa odbyła się w dniach 10-12 grudnia 2017 r. W Cairo International Convention & Exhibition Centre (CICC) na forach i wydarzeniach. Numerem stoiska China Lutong jest 5.E208.

   

  Chiny Lutong, który posiada podstawową technologię wtrysku paliwa dla branży Auto Parts. Części do wtrysku paliwa do samochodów i ciężarówek z Chin-Lutong na wystawie w pełni wykazały profesjonalną, precyzyjną, niezawodną i przyjazną dla środowiska funkcję części, komponentów i wyposażenia. Znakomita demonstracja produktów przyciągnęła wielu profesjonalnych klientów, którzy obejrzeli demo i porozmawiali z naszymi pracownikami na stoisku, dodając aktywnej atmosfery dla całej wystawy.

   

  China Lutong zajmuje się inżynierią, rozwojem i produkcją układów wtrysku paliwa, komponentów EFI, testerów i narzędzi dla wysokiej wydajności i zastosowań przemysłowych. Głowica hydrauliczna Przystosowana do przetwarzanych produktów Delphi, Bosch, Zexel i DENSO ma doskonałe ekonomiczne, niezawodne działanie i długą żywotność. Próbki z Chin Lutong przyciągnęły wielu profesjonalnych klientów, aby skonsultować się z naszymi pracownikami na stoisku.

   

  Wystawa łączy czołowych producentów i dystrybutorów branży części samochodowych z wykwalifikowanymi nabywcami z Egiptu i Afryki Północnej, tworząc i rozwijając dystrybucję swoich produktów w tym regionie. Jest to doskonała okazja zarówno dla liderów branży, jak i MŚP, do zaangażowania się w w pełni reprezentowaną branżę motoryzacyjną.

   

  Program "Poznaj kupujących" dla wszystkich wystawców to impreza z okazji podpisu, która pozwoli Ci zorganizować spotkania twarzą w twarz ze specjalistami z branży motoryzacyjnej. Mamy szczerą nadzieję cieszyć się owocnymi długoterminowymi relacjami biznesowymi z klientami z całego świata, aby dzielić obopólne korzyści.

   

  Zdjęcia w AutoTech 2017

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,ko艅c贸wki wtrysk贸w (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),ko艅c贸wki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,ko艅c贸wki wtrysk贸w,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana ko艅c贸wki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved