•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Automechanika Shanghai 2017, szalony sukces

  Automechanika Shanghai 2017, ktra odbyła się w dniach 29 listopada - 2 grudnia 2017 r., Opublikowała najbardziej udane wyniki. Wydarzenie to największe targi w Azji dla branży części samochodowych, akcesoriw i usług. China Lutong, z ponad 20-letnim doświadczeniem jako globalny producent systemw wtrysku paliwa i komponentw służących zarwno producentowi oryginalnego sprzętu, jak i After Market, uczestniczył w 13. edycji Automechanika Shanghai, ktra odbyła się w Szanghaju w Chinach pod koniec roku i naszej ostatniej światowej trasy najważniejszych targw motoryzacyjnych na całym świecie.

   

  "Dla nas uczestnictwo w tych targach ma kluczowe znaczenie dla promocji naszych produktw, ponieważ umożliwia China-Lutong dostęp do nowych możliwości biznesowych i dalszego zwiększania udziału w rynku", wskazuje Dennis Shi, międzynarodowy menedżer ds. Sprzedaży w China Lutong.

   

  China Lutong Parts Plant - projektuje, rozwija i produkuje systemy EFI i komponenty dla rynku motoryzacyjnego od 1992 roku. Oferuje swoim klientom szeroką gamę produktw z ponad 3000 pozycji, w tym głowica dystrybutora pompy oleju napędowego, elementy, d / zawory, wtryskiwacze, dysze diesel , Pompy VE, zestawy i sprzęt testowy.

   

  Jednym z najbardziej popularnych wydarze na wystawie było Automechanika Matchmaking Forum, gdzie kupujący spotkali się z dostawcami, aby zbadać potencjalne możliwości biznesowe. Stoisko China-Lutong cieszyło się dużym zainteresowaniem i zapewniło firmie możliwość zaprezentowania swoich nowych innowacji i najnowszych osiągnięć szerokiemu gronu odbiorcw części samochodowych, akcesoriw i wyposażenia, partnerw i dostawcw. Chiny-Lutong ma możliwość dostarczania coraz doskonalszej jakości części common rail i części do silnikw wysokoprężnych! Pozwl, aby marka "DICSCL PARCS" była Twoim pierwszym wyborem części samochodowych i akcesoriw Aftermarket w Chinach!

   

  I spodziewamy się zobaczyć ponownie na Automechanka Shanghai 2018

   

  Niektre zdjęcia zrobiliśmy podczas Automechanka Shanghai 2017  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved