•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny Lutong czyni kompletny sukces w 121st Canton Fair

  Targi chiskie i importowe, znane także jako "Canton Fair", powstają w 1957 roku. Wspłorganizatorem jest Ministerstwo Handlu ChRL i rząd Ludowej Prowincji Guangdong i organizowane przez China Foreign Trade Center, odbywa się co wiosną i jesienią w Guangzhou w Chinach. Canton Fair to kompleksowa międzynarodowa impreza handlowa z najdłuższą historią, największą skalą, najbardziej kompletną odmianą wystawienniczą, największym udziałem nabywcw, najszerszą dystrybucją kraju pochodzenia kupującego i największym obrotem biznesowym w Chinach.

   

  122. Targi Kantonw odbywały się pięć dni w dniu 15 października 2017 r., A zakoczyły się w dniu 19 października 2017 r. Stoisko China-lutong znajduje się w E09 w hali 6.1.

   

  Dysze tłokowe Diesel pompy (zawiera typ A, AD, P, PS7100, PS8500, EP9, MW i inne), Dysza (zawiera DN, PDN, S, SN, PN, DSLA, BDLL i inne ), Zawr dostarczający, dysze, części systemu szynowo-pneumatycznego, części pompy VE i akcesoria, takie jak: wirnik głwny, dysk na kłkach, pompy zasilające, zestaw naprawczy, wtryskiwacze paliwa, części wtryskiwaczy paliwa, dysza ołwkowa itp.) kultury, ktra przyniosła dobry efekt. Nie tylko sukces nowych gości spowodowany uwagą, ale także konsolidacja starych gości zamiar wspłpracy.

  .

   

  Spotkaliśmy się z klientami, ktrzy pracowali z nami, ale nigdy się ze sobą nie spotkaliśmy.

  Poznaliśmy nowych klientw, ktrzy kontaktowali się ze sobą od dawna, ale nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się. Znaleźliśmy też nowych przyjacił z tego programu. W przyszłym roku wierzymy, że moglibyśmy mieć dobrą wspłpracę. Ponieważ nadal dążymy do zaoferowania Pastwu wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach i dobrej obsłudze.

   

   

  Niektre zdjęcia zrobiliśmy podczas 122. Targw Kantoskich

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved