•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Witamy na stronie AUTO EXPO AFRICA 2017 Tanzania

  AUTO EXPO AFRICA 2017 Tanzania

  Daty: 16 - 18 sierpnia (śr., Czw., Piątek 2017)

  Stoisko: B212

  Godziny otwarcia: 10:00 Godziny - 18:00 Godziny

  Miejsce: Mlimani Conference Centre, Dar es Salaam - Tanzania

  Kierownik stoiska: Rodge Chen / Hua Chen

   

  20. AUTOEXPO 2017 - Międzynarodowe Targi Automotyww, Części zamiennych, Akcesoria i Transportu to największa impreza handlowa odbywająca się co roku w Tanzanii. Wystawa przyciąga wystawcw z ponad 28 krajw i gości z całej Afryki Wschodniej i Środkowej, co daje wystawcom doskonałą okazję do jednoczesnego zbadania kilku krajw.

   

  China-Lutong weźmie udział w AUTO EXPO AFRICA 2017 w Tanzanii w dniach 16-18 maja 2017 r. Nasz stojący numer jest B212 w hali głwnej. Chiny-Lutong jest jedną z głwnych chiskich firm zajmujących się produkcją i dostawą układw napędowych. Ze względu na nasz wysokiej jakości kompletny system wtrny i kontynuować badania i rozwj naszej technologii, aby dostosować nowy trend i fala, To pozwala Chiny-Lutong oferować znakomite China-Lutong Diesel Komponenty w dziedzinie silnikw Diesla części i akcesoriw do pojazdw samochodowych, Diesel przemysłowy.

   

  Zjednoczone Tanzania znajduje się we wschodniej Afryce na Oceanie Indyjskim między Mozambikiem a Kenią i obejmuje wyspę Zanzibar. AUTO EXPO AFRICA 2017 obejmuje całą Afrykę Wschodnią i Afrykę Południową rynki motoryzacyjne, takie jak Tanzania, Kenia, Uganda, Mozambik, Burundi, Kongo, Zimbabwe, Republika Południowej Afryki. AUTO EXPO AFRICA 2017 znany jest jako kluczowy ośrodek handlowy łączący przemysł wytwrczy Afryki i Bliskiego Wschodu z Azją Wschodnią. Ma duży potencjał i jest pełen możliwości. Serdecznie witamy Pastwa na stoisku targowym B212 w AUTO EXPO AFRICA 2017 w Tanzanii, aby negocjować wspłpracę.

   

  Będziemy dostarczać nasze wysokiej jakości części wtryskowe paliwa Diesla, takie jak wirnik głwny, element pompy wtryskiwania oleju napędowego, tłok, wtryskiwacz, dysza, zawr dostarczający, części zamienne pompy VE, części zamienne pompy DPA, a także wtryskiwacz Common Rail, dysza common rail , Części zamienne zamiennikw Bosch Common Rail, zawr wtryskiwania jednostki EUI EUP, wymiennik części zamiennych do wtryskiwaczy HEUI do wtryskiwaczy Caterpillar C7 C9, części zamienne zamiennikw zaworu sterującego wtryskiwacza Denso, części zamienne zamiennika wtryskiwaczy Delphi 9308-621C 9308-622B, wtryskiwacz CAT 320D Zawr 32F61- 00062 32F61-00060.

   

  Czekamy na budowanie dobrych i długoterminowych relacji biznesowych z Tobą.

   

   

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved