•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny Lutong sprawia, że silny wskazujące na automechanika dubaju 2017 r.

  Jako jeden z 16 globalnych targw Automechanika odbywających się w Azji, Europie, Ameryce Płnocnej, Ameryce Południowej i Afryce, Automechanika Dubai okazała się idealną platformą w handlu i dzielenia się wiedzą specjalistw z całego świata, łączących działalność świat. Jako członek chiskiego stowarzyszenia przemysłu motoryzacyjnego w Chinach CHINA-LUTONG uczestniczył w targach Automechanika Dubai od roku 2010 jako wystawca w dniach 7-9 maja 2017 r. Jako certyfikowany przez ISO9001 producent w dziedzinie części zamiennych do układw wtryskowych paliwa Diesel, poświęcamy się dostawom Wysokiej jakości części wtrysku paliwa i oferują kompletne rozwiązanie serwisowe.

   

  Automechanika Dubai 2017 wchłonęła 1955 wystawcw z 57 krajw, ktrzy wspłpracowali z ponad 28839 odwiedzających z 134 krajw. W tegorocznych targach wzięło udział 25 oficjalnych pawilonw krajowych, w tym światowy baza motoryzacyjna na rynku motoryzacyjnym niemieckiego Pawilonu i największy pawilon Pawilon Chin obejmował wszystkie sześć kategorii produktw wystawy.

   

  Podczas targw zaplanowano ponad 90 gości na rozmowę i spotkanie, ktre zawarły notatki o wzajemnej wspłpracy. Na tym targu nasza firma dowiedział się rwnież o zapotrzebowaniu rynku i tendencji, ktra pomoże nam zoptymalizować strukturę produktw i technologię produkcji. Nasz dyrektor Chen i kierownik Rodge spotkali się także z przedstawicielem naszego ekskluzywnego agenta przedstawicielskiego z Bliskiego Wschodu i Afryki, ktry zajmował się kontaktem w sprawie wspłpracy i podzielił ideę tendencji rozwojowych i rozwiąza dotyczących sprzedaży. I podczas wystawy nasi Goście, ktrych jakość została już udowodniona przez opinie rynkowe, cieszy się dużą popularnością podczas wystawy.

   

  Chiny-Lutong będzie konsekwentnie oferować wysokiej jakości produkcję części zamiennych do silnikw wysokoprężnych oraz rozwiązania dla rynku wtrnego w zakresie części do wtryskiwania paliwa.

   

  Dziękuję wszystkim odwiedzającym, ktrzy spotkali się na tej imprezie i podziękowali za wsparcie naszych partnerw.

  Do zobaczenia w przyszłym roku Automechanika Dubai 2018, 1-3 maja.  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved