•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny Lutong cieszy się Udane Automechanika Pokaż

  Czterokrotny dni Automechanika Shanghai Pokaz zakoczył ostatnią sobotę. Jako największy w Azji targi części samochodowe, sprzęt i serwisowych, targach Automechanika Szanghaju było trzymać 30 listopada - 03 grudnia 2016 w National Exhibition and Convention Center (NECC) w Szanghaju w Chinach.

   

  Tej zimy odnotowano China Lutong za bardzo sidmym czasem na Automechanika Shanghai 2016. Międzynarodowe Targi ktra stawia nas twarzą w twarz z nowymi przyjaciłmi i starych znajomych z rżnych firm i krajw. Podstawka China-Lutong było dobrze zadbane i pod warunkiem, że przedsiębiorstwo z okazji, aby zaprezentować swoje nowe innowacje i najnowsze rozwiązania dla szerokiej publiczności części samochodowych, akcesoriw, sprzętu i klientami, partnerami i dostawcami.

   

  "Twoje stoisko od małych aż do teraz ładne i duże. Wierzę, że Twoja firma będzie lepiej w przyszłości ", jeden z naszych klientw Rosji powiedział na Chiny Lutong. "Dziękuję za zaufanie i podpr, show i nowe stoisko zaprojektowane wystawienniczej pracował bardzo dobrze dla nas," powiedział Chen, Dyrektor ds Rozwoju Biznesu.

   

  Zespł Chiny Lutong pokazały także nowe wobec gamy produktw dostawcy do użytkownikw w tym wtryskiwaczy Common rail C7, C9 i CAT 320. Te nowe produkty będące przedmiotem wsplnego systemu kolei przyciągają coraz więcej klientw odwiedzić Chiny Lutong Booth 3F68 w hali 3. klientw pobrał prbki i poprosić o cenach, kontrola jakości i produkcji. Chiny Lutong ma możliwość zaopatrzenia się coraz bardziej doskonałą jakość części wsplnych szynowych i części do silnikw Diesla! Niech "DIESELPARTS" markę jako pierwszy wybr Aftermarket Części samochodowe w Chinach!

   

  Uczestniczyć w tym sprawiedliwego członek termin pana Lee Chen, Pani Tina Chen i Linda Chen, ktrzy dostarczają ciepło i profesjonalną obsługę dla ciebie, przyjacielu!

   

  I oczekują cię znowu zobaczyć na Automechanka Szanghaj 2017.

  Kilka zdjęć, ktre zrobiliśmy podczas Automechanka Szanghaj 2016:

   

   

  Nowy Booth Design China Lutong 

  -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------------

  Wtryskiwacz Common Rail C7, C9, CAT 320 wtryskiwacza oraz VE części pompy

  Odwiedź klientom booth:

   

  Termin członek China Lutong: Pani Tina Chen

   

  Termin członek China Lutong: Pani LINDA CHEN

   

  Pamięć Automechanika Shanghai 2015  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved