•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Księga Gości  
 •   Kontakt  
 •   Aktualności  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona główna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  pokaż fabryki

  rynku

  Aktualności

  our news

  Chiny Lutong w Canton Fair 2016 jesienią

  Znany jako Canton Fair, China Import and Export Fair odbywa się co dwa lata została w Guangzhou każdej wiosny i jesieni od 1957 roku. Uznawany za największą skalę, na najwyższym poziomie, Canton Fair prezentuje najpełniejszą wystawę obejmującą najszerszy zakres branż i sektorw, a także najbogatsze produktw i towarw. Na targach jest oknem wystawowym dla innowacji w rynku motoryzacyjnego w całym łacuchu wartości. Te 5 dni International Automotive Show (15 -19th października 2016) jest tak wspaniały dla nas.

   

  Ten 120-te Canton Fair przyciąga ponad 100 tysięcy nabywcy zagranicznego do odwiedzenia, Chiny Lutong stoisko znajdowało się w 6.1E15, gdzie znajduje się w strefie Brand Samochodowe części zapasowe 6.1 Halla. Cel rozszerzyć naszą relację dystrybutora i wykazują nasza marka china-lutong, spotkaliśmy starych klientw, podczas gdy ustalenie notatki wspłpracy wielu nowych klientw.

   

  Jak Chiny dostawca najwyższej jakości w dziedzinie wtrysku paliwa Diesel Części zamienne, china-lutong znana jest w marce jej kontroli jakości i dobrej obsługi rynku wtrnym. Jesteśmy oddani, aby dać klientom najlepsze doświadczenia biznesowe z naszej filozofii jakości usług i wartości dla klienta. Nasz Afryki Agent dystrybutor Peter przychodzi specjalnie na spotkanie z nami w targach i rozmawiali z nami o szczegłach wspłpracy oraz wniosek o wydanie orzeczenia w przyszłym roku.

   

  Podczas targw, nasz manager Pan Rodge z członka zespołu sprzedaży Pan Corissa i pani Mandy przynieść nasze gorące sprzedaży Common Rail części wtrysku oleju napędowego do wykazywania dla zwiedzających. Ponadto dowiadujemy się tendencji rynkowych i nowych produktw wsplna szyna kierunek badawczy z tego profesjonalnego targw. Nasz Caterpillar 320D Injector Control jest bardzo popularny w czasie naszego spotkania z gości. Choć miał rozkazy Caterpillar C7 C9 wtryskiwacza elektrozawr i CAT C7 C9 zaworu sterującego wtryskiwacza z klientami podczas targw za zgodą naszej dobrej jakości.

   

  Oto głwne produkty, ktre wykazują w tych targach. Takich jak głowicy wirnika, pompa Diesel Element tłoczek, Injector, dysza, zawr dostawy, VE części pompy, wału napędowego, RSS Pump, Cam Disk Zawr elektromagnetyczny, zawr regulacyjny etc i wysokiej jakości wsplnych części szyny common rail Nozzle, wsplny zawr szyna wtryskiwacza, wtryskiwacz Common Rail, zawr sterujący wtryskiwacza Jednostka EUI, EUP, CAT HEUI wtryskiwaczy części zapasowe i tak dalej ...

   

  Podsumowując, jest to bardzo skuteczne i wydajne sprawiedliwe wystawy. Coraz więcej klientw na całym świecie znał naszą markę upakowania "części Diesla". Z ta wystawa to rwnież naszym klientom wiedząc więcej o nas siebie, co sprawi, że nasza wspłpraca bardziej wydajne i ufne. Do zobaczenia w przyszłym roku w 121. Canton Fair!

     China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,końcówki wtrysków (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),końcówki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,końcówki wtrysków,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana końcówki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved