•   Warunki  
 •   Polityka  
 •   Ksi臋ga Go艣ci  
 •   Kontakt  
 •   Aktualno艣ci  
 •   Produkty  
 •   O nas  
 •  Strona g艂贸wna  

 • O nas

  Kultura

  Muestra de producto

  poka偶 fabryki

  rynku

  Aktualno艣ci

  our news

  Delphi wtryskiwacze podstawową wiedzę i tryb awarii głównego

  Delphi wtryskiwacze podstawową wiedzę i tryb awarii głównego

  Po pierwsze, konstrukcja wtryskiwaczy Delphi

   

  Po drugie, sekwencja montaż wtryskiwacza Delphi:
  Etap 1 wstawiania zawór igła, oraz zainstalowane glib sprężyny

  W etapie 2, płytka otworowa jest zainstalowany jak pokazano na korpusie nad otworem

  Etap 3, jak pokazano twornika zespół w korpusie

  Etap 4, wkładka zaworu sprężyna i wkładka zaworu elektromagnetycznego sprężyny, a następnie cały zespół magnesu do korpusu wtryskiwacza

  Krok 5, trzy pierwsze kroki, jak pokazano Pary zmontowane komponenty i zmontowane krok czwarty korpus wtryskiwacza dołączony do kawałka

  Etap 6 dokręcić nakrętkę szczelne smoczka, cały zespół wtryskiwacza zakończona


  Po trzecie, prace wtryskiwaczy Delphi
  Wtryskiwacz Common Rail Delphi Chiny obecnie na rynku można podzielić według różnych sposobów pracy siłownika hydraulicznego i piezoelektrycznych kryształów dwa.Zdecydowana większość wtryskiwaczy są hydrauliczne typu serwo. Odnosi się do tak zwanego siłownika hydraulicznego wtrysku wtryskiwacza i nie były kontrolowane przez własności hydraulicznych paliwa.Poniższy rysunek przedstawia schemat Delphi DFI2 działa.

  1, fazę końcową: elektromagnes nie jest zasilany, zespół twornika w stożkowym uszczelnieniem pod działaniem siły sprężyny kanału olejowego jest szczelnie zamknięte.Przechodzą do komory sterującej powodu paliwo i przechodzą do zbiornika B jest napełniony tym samym ciśnieniu paliwa (common-rail), działając na powierzchni czołowej igły hydraulicznego powierzchni siły znacznie większej od czubka igły i część prowadnicy hydrodynamicznych Siła obszaru, a więc działanie siły na części ruchu w dół, zawór iglicowy, który jest osadzony szczelnie zamknięty, gdy otwory dyszowe, brak wtrysku paliwa.
  2, początek stopni mocy: gdy solenoid jest zasilany, w górę siła elektromagnetyczna, siły elektromagnetyczne, które przyciąga zespół twornika podczas ruchu w górę, gdy paliwo pod wysokim ciśnieniem w komorze sterowania szybkiego górę olej powrotnej, powierzchnia siedzenia z jamy hydrauliczne ostro. Ale zbiornik paliwa wypełniony jamy B pozostaje podobny ciśnienia i ciśnienia rail, więc rolę siły w całej igły w górę.
  3, etapy wtrysku: zawór iglicowy hydrauliczny jest podnoszony, paliwo pod wysokim ciśnieniem do komory spalania przez otwory dyszy, w celu uzyskania wiórów. W przypadku ciągłego napięcia na elektrozawór, wtryskiwacz wtrysk ciągły.
  4 iniekcji zatrzymane: Wzbudzenie elektromagnesu, gdy jest zatrzymany, siły elektromagnetyczne wytwarzane przez jego bezpośrednim zaniku zespołu armatury pod działaniem siły sprężyny do ruchu w dół w oleju i ponownie szczelnie przylegać kanał. Następnie szybki wzrost ciśnienia oleju do oleju w bliskim kolei paliwo do komory sterującej A. Siły działające na igłę odrzucone, igła jest osadzona szczelnie zamknięty otwór natryskowego zatrzymanie układu wtrysku paliwa.

  Siłownik hydrauliczny od zmiany wyprzedzenia wtrysku wtryskiwaczy całkowicie polegać na każdej komorze sterowania hydraulicznego do osiągnięcia, więc jest zasilany z cewki do obecności pewnym opóźnieniem startu wtrysku hydrauliczny.Stan wszystkich części ruchomych nosić powierzchnię prowadzącą wpłynie długie opóźnienie hydrauliczne i krótkie, zwykle noszą mocniejszy opóźnienia wtrysku większe. Opóźnić schematycznie przedstawione poniżej:

  W porównaniu z podobnym Denso i Bosch siłownika hydraulicznego wtryskiwacza Delphi wtryskiwacze DFI2 opóźnienie hydrauliczny mniejsze. Dlatego powód DFI2 wtryskiwacz nie długo macierzystych hydrauliczny czas transmisji jest stosunkowo krótki. Popularne terminy, DFI2 odpowiedniej stawki niż inne podobne wtryskiwaczy szybko.

  Delphi wtryskiwacz awaria czwarty tryb wspólny
  1, zużycie powierzchni gniazda zaworu

  2, zużycie uszczelnienie stożek armatura

  3, kryz nosić

  4, węgla lub otwory zablokowane dysze natryskowe  China Lutong diesel Parts Plant naprawa pomp wtryskowych,pompy wtryskowe,ko艅c贸wki wtrysk贸w (bosch,denso,delphi,lucas,volvo,
  fiat,nissan,hartridge,opel,ford,tddi,mondeo,toyota,audi,Yanmar ),ko艅c贸wki wtryskiwaczy,budowa pompy wtryskowej,ko艅c贸wki wtrysk贸w,
  rozruszniki,ustawianie pomp wtryskowych,wtryski ford transit,wymiana ko艅c贸wki wtryskiwaczy,naprawa pomp wtryskowych.
  Copyright by China-lutong Pompy wtryskowe czesci plant All Right Reserved